Черкащани вітають місто з днем народження

Черкащани вітають місто з днем народження

Сьогодні Черкаси святкують день народження. Що б черкащани побажали своєму місту та яких би змін у ньому хотіли розпитували кореспонденти «Нової Доби».

Черкащани вітають місто з днем народження
Віктор Афонін, викладач:
‒ Процвітання, звичайно. Хотілося б, щоб за цей рік Черкаси стали свіжішими, чистішими й щось нове з’явилося в оформленні міста, наприклад, нові вітрини, які зникли. І звичайно, щоб люди жили нормально й спокійно та думали лише про процвітання міста.

Черкащани вітають місто з днем народження
Марина Бакланова, директор департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради:
‒ Оскільки я представляю гуманітарну сферу, мені б хотілося, щоб і надалі в нашому місті багато уваги приділялося розвитку саме її розвитку. Хочеться, щоб черкащани займали активнішу громадську позицію, розвивалися самі і розвивали своїх дітей. Сьогоднішнє відзначення Дня міста показує те, чого б хотілося людям. Адже розпочався цей день з Олімпійського дня бігу, у якому взяли участь від малого до великого. Паралельно почали працювати майданчики в усіх скверах і парках, де дітки співають, танцюють, вітаю всіх черкащан. Під час «наукового пікніка» тут ми демонструємо важливість і необхідність розвитку науки й освіти. На завершення відбудеться свято спорту. Якраз цей день міста спрямований на те, щоб об’єднати всю громаду й показати, що варто триматися разом, бути патріотами та любити своє місто.

Черкащани вітають місто з днем народження
Олександр Вовченко, викладач:
‒ Розквіту в майбутньому. Нехай у нашому місті наступить стабільність в усьому. Черкаси ‒ чудове місто для проживання, для роботи й нічого нового не потрібно. Я вже 10 років тут, спочатку навчався, зараз працюю. Тому в Черкасах мені подобається.

Черкащани вітають місто з днем народження
Олег Петренко, народний депутат України:
‒ Черкаси люблю за те, що це моє рідне місто, тут я народився, все життя прожив, люблю за черкащан, за красу, за Дніпро, природу. Хочеться побажати містянам, щоб в країні був мир, щоб всі черкащани, які захищають країну на фронті повернулися додому й будували тут те життя, на яке вони заслуговують.

Черкащани вітають місто з днем народження
Інна, педагог:
‒ Миру, злагоди, процвітання, щоб Черкаси стали курортним містом, як і раніше. Хочеться, щоб місто було чистішим, щоб на прибережній смузі були не кафе, а пляжі, щоб парки стали чистішими, а люди добрішими.

Черкащани вітають місто з днем народження
Олександр Радуцький, секретар міської ради:
‒ Я бажаю, щоб такий день як сьогодні був щодня, щоб у жителів міста посмішка ніколи не сходила з вуст. Хочу, щоб черкащани любили це місто так, як місто любить їх. Адже у нас є об’єднуюча складова містян і міста – свято. Любити місто треба починаючи зі свого двору. Радіти від того, що стоїть парканчик, не засмічено, цвітуть квіти. Бажаю, щоб енергетика міста й містян, щоб була святковою щодня.

Черкащани вітають місто з днем народження
Леся Петкова, завідувач кафедри міжнародної економіки та туризму ЧДТУ:
‒ Черкасам хочеться побажати лише всього найкращого, процвітання, а жителям міста – здоров’я, хороших зарплат. Хочеться, щоб у нас стали кращими дороги, щоб їх відремонтували кругом.

Черкащани вітають місто з днем народження
Марина Вдов, студентка:
‒ Бажаю місту процвітання, багато нових робочих місць, щоб після університету ми знайшли роботу. У нас останнім часом так багато всього нового в місті, мені здається, що потрібно більше проводити заходів на відкритому просторі: пікніки, гуртки, було б дуже цікаво.

Черкащани вітають місто з днем народження
Людмила Ящук, викладач:
‒ У день народження Черкасам бажаю процвітання, шикарної інфраструктури, приємних свят у майбутньому, посмішок містян і щоб збувалися їхні мрії. Наше місто хоч відносно й не молоде, але має основу, яку потрібно розвивати. Тому хочу, щоб у нашому місті було більше місць відпочинку, гарних доріг, інвестицій і здоров’я всіх жителям.

Фоторепортаж тут

Реклама

Реклама0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x