Черкащани – 6 у рейтингу Командного чемпіонату України

У Кіровограді завершився Командний чемпіонат України з легкої атлетики.
У старті взяли участь 300 атлетів з них 34 черкащанини. Тривали змагання три дні. Протягом цього часу спортсмени розігрували між собою медалі на стадіоні «Зірка». Наші черкаські спортсмени склали гідну конкуренцію. Насамперед відзначилась в індивідуальних видах. Зокрема, Денис Нечипопенко оформив срібло з бігу на 400 метрів з бар’єрами. Він фінішував другим з найкращим для себе результатом цього року (50,42 с). Золото ж отримав Станіслав Мельников. Його час 49,76 секунди. «Нова Доба» про це дізналася на сайті «Черкаський спорт».

Першу трійку замкнув Данило Даниленко хоч він і черкащанин, проте виступав за Донецьку область. У нього вийшов консолідований залік.

Вікторія Ніколенко оформила срібло на дистанції 400 м. з бар’єрами. Мартинюк Андрій оформив бронзу в метанні молота.
Марусенко Світлана теж здобула бронзу у штовханні ядра. Ірина Ніколаєва у потрійному стрибку здобула срібло.

У підсумку черкаська збірна отримала 6 місце у рейтингу Командного чемпіонату України.