Учасники АТО не платитимуть військовий збір

Учасники АТО не платитимуть військовий збір

Військовим збором не оподатковуватиметься грошове забезпечення безпосередніх учасників антитерористичної операції.
9 липня 2015 року чинності Закон України від 18 червня 2015 року №548-VIII «Про внесення зміни до Податкового кодексу України щодо особливостей оподаткування військовим збором грошового забезпечення військовослужбовців та інших осіб, які беруть безпосередню участь в антитерористичній операції». «Нова Доба» про це дізналася в ДФС України в Черкаській області.

Так, підпункт 1.7 пункту 16-1 підрозділу 10 розділу XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України доповнено новими абзацами такого змісту: «Тимчасово, на період проведення антитерористичної операції, не підлягають оподаткуванню військовим збором доходи у вигляді грошового забезпечення працівників правоохоронних органів, військовослужбовців та працівників Збройних Сил України, Національної гвардії України, Служби безпеки України, Служби зовнішньої розвідки України, Державної прикордонної служби України, осіб рядового, начальницького складу, військовослужбовців, працівників Міністерства внутрішніх справ України, Управління державної охорони України, Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, інших утворених відповідно до законів України військових формувань та інших осіб на період їх безпосередньої участі в антитерористичній операції. Порядок підтвердження статусу зазначених осіб з метою застосування пільги з оподаткування військовим збором визначається Кабінетом Міністрів України».
Закон №548-VIII набрав чинності з дня, наступного за днем його опублікування («Голос України» від 08.07.2015 №120), та вводиться в дію через два місяці після набрання ним чинності.

З текстом Закону №548-VIII можна ознайомитись за посиланням: http://zakon2.rada.gov.ua/laws/show/548-19 .
З початку року на сьогодні платники Черкаської області сплатили 88,3 млн.грн. військового збору.

Реклама

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x