Черкаські екологи занепокоєні: що робити з відходами?

Черкаські екологи занепокоєні: що робити з відходами?

Із набранням чинності Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо скорочення кількості документів дозвільного характеру» (Закон від 09.04.2014 № 1193-VII) із переліку документів дозвільного характеру були виключені «дозвіл на розміщення відходів» і «погодження лімітів на утворення та розміщення відходів».

Про це «Нова Доба» дізналася в департаменті екології та природних ресурсів Черкаської ОДА.

Відповідно до вимог статті 17 Закону України «Про відходи» (далі – Закон) суб\’єкти господарської діяльності у сфері поводження з відходами зобов\’язані мати дозвіл на здійснення операцій у сфері поводження з відходами, крім суб\’єктів господарювання у сфері поводження з відходами, діяльність яких призводить виключно до утворення відходів, для яких Пзув не перевищує 1000.

Дозвіл на здійснення операцій у сфері поводження з відходами терміном на три роки видають обласні державні адміністрації (ст. 20 Закону).
Згідно ст. 18 Закону затвердження порядку надання дозволу на здійснення операцій у сфері поводження з відходами належить до повноважень Кабінету Міністрів України.

На даний час порядок отримання дозволу на здійснення операцій у сфері поводження з відходами та форма дозволу не затверджені Кабінетом Міністрів України.

З метою врегулювання питань надання дозволів на здійснення операцій у сфері поводження з відходами, обласною державною адміністрацією направлено листи Кабінету Міністрів України, Комітету з питань екологічної політики, природокористування та ліквідації наслідків Чорнобильської катастрофи Верховної ради України стосовно прискорення процедури затвердження відповідного порядку.

Враховуючи вищезазначене, дозволи на здійснення операцій у сфері поводження з відходами будуть видаватися обласною державною адміністрацією згідно з вимогами відповідного Порядку після його затвердження Кабінетом Міністрів України.

Реклама

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x