В УДПУ відбулась посвята в студенти

В УДПУ відбулась посвята в студенти

31 серпня, напередодні нового навчального року, в Уманському державному педагогічному університеті імені Павла Тичини відбулося традиційне дійство – посвята першокурсників у студенти. На площі перед новим корпусом вишикувалися першокурсники на чолі з деканами факультетів. «Нова Доба» про це дізналася в Уманській міській раді.

Свято розпочалось виконанням Державного Гімну та вшануванням світлої пам’яті Героїв України хвилиною мовчання.
З привітальним словом до першокурсників звернувся ректор університету Олександр Безлюдний, який зауважив, що для викладачів і студентів це свято подвійне, адже цього року університет відзначає 85 років від дня свого заснування. Також Олександр Іванович підкреслив, що УДПУ імені Павла Тичини – потужний університет, на 12 факультетах якого навчається майже 9 тисяч студентів, а навчально-виховний процес забезпечує близько 600 викладачів.

Серед почесних гостей, які завітали на свято та привітали першокурсників, був виконуючий обов’язки міського голови Олександр Цебрій.
– Переконаний, що ті, хто вирішив пов’язати своє майбутнє з Уманським державним педагогічним університетом імені Павла Тичини, зробили правильний вибір. Адже це один із найкращих навчальних закладів в країні, що надає якісні знання, виховує сучасну особистість, готує спеціалістів високого рівня, на яких чекає Україна, – зазначив у вітальній промові очільник міста.
За традицією першокурсникам вручили символічні ключ від знань та студентський квиток. Усі разом вони виголосили присягу.

Окрасою свята стали пісні, які виконали Олександр Осадчий і тріо «Гонта», а також вальс у виконанні студентів мистецько-педагогічного факультету.

В УДПУ відбулась посвята в студенти
В УДПУ відбулась посвята в студенти
В УДПУ відбулась посвята в студенти

Реклама

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x