Понад тисячу літрів фальсифікованого алкоголю вилучено у черкащанки

Дата: 27-08-2015, 09:16

Понад тисячу літрів фальсифікованого алкоголю вилучено у черкащанки
У рамках операції «Акциз-2015» оперативні співробітники фіскальної служби викрили 53-річну жительку Черкаської області, яка зберігала та продавала алкоголь сумнівної якості. Про це «Нова Доба» дізналася в ГУ ДФС у Черкаській області.

У домоволодінні правопорушниці оперативниками було виявлено 282 п'ятилітрові пластикові ємності, заповнених прозорою рідиною з характерним запахом спирту.
Наразі весь виявлений алкоголь орієнтовною вартістю 141 тис гривень було вилучено з незаконного обігу, а за результатами огляду складено протокол.
За даним фактом зареєстроване кримінальне провадження. Поводяться подальші слідчі дії та встановлюються особи, причетні до протиправної діяльності.

Загалом за час проведення спецоперації «Акциз – 2015» на території Черкаської області виявлено 29 порушень у сфері виробництва та обігу підакцизних товарів, складено 9 адмінпротоколів, припинено діяльність 4 підпільних цехів з незаконного виробництва підакцизної продукції, з незаконного обігу вилучено підакцизних виробів на суму понад 7,86 млн грн, в ЄРДР обліковано 11 кримінальних правопорушень.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода