Тальнівчанин став третім на чемпіонаті Європи з бойового самбо

Уродженець Тального, нині студент Черкського університету Роман Пантелей завоював бронзу на європейському чемпіонаті з бойового самбо.
Чемпіонат відбувся 28-29 вересня в Одесі за сприяння Міністерства молоді і спорту України та Європейської федерації бойового самбо.

Роман Пантелей на цих змаганнях представляв Україну. Розповідають в Тальнівській РДА. У напруженій боротьбі з досвідченими європейськими спортсменами Роман показав високу майстерність і завоював бронзову медаль.
– Лише брак досвіду участі в змаганнях такого рівня не дозволив юному спортсмену зійти на найвищу сходинку п’єдесталу, – говорить директор Тальнівської ДЮСШ Іван Шевченко.

Участі у таких престижних змаганнях передувала багаторічна напружена підготовка. З шести років Роман займався вільною боротьбою під керівництвом свого батька, тренера-викладача Тальнівської ДЮСШ Юрія Пантелея. З 2009 року підвищував свою професійну майстерність у Київському обласному ліцеї фізичної культури і спорту. Роман неодноразово підтверджував свій високий спортивний рівень на обласному та всеукраїнському рівнях. У квітні 2013 року він дебютував на Чемпіонаті України з бойового самбо і став срібним призером. Свій успіх підтвердив на Кубку України, увійшовши до трійки кращих. Попереду у молодого спортсмена участь у Кубку Європи з цього виду спорту.