Віктора Кумановського поховають завтра на Жашківщині

Дата: 27-08-2015, 17:40

Віктора Кумановського поховають завтра на Жашківщині
39-річного уманчанина Віктора Кумановського вдалося опізнати завдяки аналізу ДНК. Цілий рік чоловік вважався безвісті зниклим. 28 серпня в селі Хижня Жашківського району, уманського героя проводжатимуть в останню путь. «Нова Доба» про це дізналася з сайту Умань-інфо.

39-річний Віктор Кумановський загинув під час організованого прориву з оточення у «довжанському котлі» (сектор «Д») на з’єднання з основними силами після 22-денної героїчної оборони державного кордону під постійними масованими обстрілами з боку терористів і з боку Росії. Українські герої з боями вийшли в район Савур-Могили та Амвросіївки. Прорив тривав три доби.
Чоловік був мобілізований. Спочатку його відправили до міста Черкас на навчання, а потім у зону проведення АТО. Останній місяць провів у Луганській області. На початку серпня 2014 року Черкащину сколихнула звістка про те, що чоловік – загинув. Проте тіло знайти не вдалося. Тільки через рік його опізнали за допомогою аналізу ДНК.
Двоє дітей залишилося без батька...

Похорони героя відбудуться 28 серпня в селі Хижня Жашківського району. Всі, хто бажає провести Віктора в останню путь приходьте 28 серпня на 9,30 до волонтерського штабу «До перемоги», який знаходиться в приміщенні «Уманчанки». Звідти буде відправлятися автобус.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода