Черкащани вибороли нагороди на чемпіонатах України з велоспорту

Нещодавно відбувся відкритий чемпіонат України у гонці критеріум (фінал) (жінки, юніори) з велосипедного спорту на шосе у м. Кіровоград. «Нова Доба» про це дізналася в управлінні у справах сім’ї, молоді та спорту ЧОДА.

На третьому етапі гонки критеріум на 54 км серед юніорів «золото» і «срібло» здобули черкащани. Так, І місце посів Гнідашев Ярослав, ІІ місце – Новаковський Віталій. В індивідуальній гонці на 15 км «бронза» в Новаковського Віталія, IV місце – в Кошового Руслана, V місце – в Гнідашева Ярослава. А за сумою трьох етапів Новаковський Віталій здобув І місце, Гнідашев Ярослав – V місце.
19-23 серпня 2015 року відбувся відкритий чемпіонат України в багатоденній гонці (жінки, юніори) з велосипедного спорту на шосе у м. Кіровоград.

В індивідуальній гонці на 25 км Новаковський Віталій виборов «золото» з результатом 32.41, а в груповій гонці на 87 км здобув «бронзу». За сумою чотирьох етапів Новаковський Віталій зайняв IV місце, Гнідашев Ярослав – на XI сходинці турнірної таблиці.
Загалом за сумою багатоденної гонки збірна команда Черкаської області серед юніорів посіла VI місце.