Магістрам УНУС вручили дипломи

Магістрам УНУС вручили дипломи

26 лютого в актовій залі Уманського національного університету садівництва відбулось особливе свято, яке не позначено в жодному календарі. Аграрний Кембридж проводжав у самостійне життя справжніх професіоналів своєї справи – магістрів. Про це «Нова Доба» дізналася в прес-службі УНУС.

Усі чекали цієї миті. Та коли вона настала, студентам не вірилося, що роки навчання промайнули, як короткі дні, залишивши після себе теплі, приємні спогади. Всі лекції, практичні заняття, іспити залишились позаду. Звісно, за роки навчання трапилося багато подій, але щомиті студенти відчували незмінну турботу та підтримку викладачів вузу.
Розпочала свято словами привітань ректор університету Олена Непочатенко. Олена Олександрівна побажала випускникам успіхів і наполегливості у досягненні мети, а батькам подякувала, що виховали справжніх патріотів своєї України. Ректор вручила відмінникам навчання дипломи з відзнакою, а також нагородила випускників, які зайняли призові місця у І турі Всеукраїнського конкурсу на кращу студентську науку роботу.

Магістрам УНУС вручили дипломи
Магістрам УНУС вручили дипломи

Декани кожного з шести факультетів урочисто передали магістрам з рук в руки перепустки в самостійне життя – дипломи найвищого кваліфікаційного рівня.
Привітати випускників з святом приїхали і їх найрідніші люди – батьки, від імені яких до слова було запрошену Світлану Лелеку. Вона подякувала професорсько-викладацькому складу Уманського НУС за підтримку та міцні знання, які здобули молоді професіонали.
На знак вдячності, випускники вручили квіти та запашні короваї ректору та деканам факультетів.
На очах випускників бриніли сльози, адже роки навчання промайнули, як одна мить. Свято завершилось піснею зі словами побажання випускникам добра, здоров’я, щастя, яку виконала солістка ансамблю «Чарівниці» Юлія Тихонюк.

Магістрам УНУС вручили дипломи
Магістрам УНУС вручили дипломи
Магістрам УНУС вручили дипломи

Людмила Коренюк, редактор редакційно-видавничого відділу
Фото Олега Черноусько

Реклама

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x