Черкаські гумористи подорожували світом
«Навколо світу» – такою стала тема першого туру Черкаської обласної ліги КВН. За перемогу в ущент заповненому залі обласної філармонії змагалася шістка кращих команд області: «Мама не дозволяє» (минулорічні чемпіони, смт. Чорнобай), «Армен» (двоє ведучих із Черкас), «Люди без прелюдій» (збірна ЧДТУ, Черкаси–Луганськ), «Хвилюватися немає причин» (ЧНУ), «КУМА» (факультет комп’ютеризованих технологій машинобудування та дизайну ЧДТУ), «ІстФак» (збірна Уманського державного педагогічного університету ім. Павла Тичини. Гру черкаських команд доповнили також гості із Кіровограду – команда «Молодіжний портал» (збірна Кіровоградської області). Повідомляє власний кореспондент «Нової Доби».
У «візитці» гумористи намагалися креативно представити різні континенти нашої планети, а в конкурсі «стем» – найкращу подорож свого життя. Як місцеві, так і приїжджі гумористи багато жартували про стан українських доріг, зокрема траси Черкаси-Сміла, місцевий футбольний клуб «Дніпро», а також гостинних золотоніських циган, після зустрічі з якими подорожувальники лишилися в одному спідньому.
За результатами гри перемогу між собою розділили дві команди: «Мама не дозволяє» (Чорнобай) та «Молодіжний портал» (Кіровоград).
– Загалом гра вдалася, особливо, порадувала команда з Кіровограду, яка виступала вперше на черкаській сцені й відразу вибилася в лідери, – коментує секретар Черкаської ліги КВН Андрій Купчин. – Зараз ця команда грає в відбіркових іграх \”Ліги сміху\” в місті Одеса. Крім переможців також хотілось би відзначити, команди \”Люди без прелюдій\” та \”КУМА\”, які також вийшли до півфіналу Черкаської обласної ліги КВН.


