«Черкаський Дніпро» обіграв «Нафтовик» з мінімальним рахунком

«Черкаський Дніпро» вирвав виїзну перемогу на заключних хвилинах поєдинку в Охтирці. Це була перемога не лише над суперником, а й над пресом психологічного тиску відповідальності за дві поспіль поразки та підсумковий результат поточного сезону. Про це «Нова Доба» дізналася від прес-служби ФК «Черкаський Дніпро».

«Нафтовик-Укрнафта» (Охтирка) – «Черкаський Дніпро» 0:1

Дата матчу – 20.05.2016 р.
28 тур. м.Охтирка. Стадіон «Нафтовик». 1000 глядачів. +11. Поле – 3. Початок о 18 год.
Арбітри: Я.Козик (м.Мукачеве), А.Мотика (м.Тернопіль), М.Чертоляс (м.Херсон).
Спостерігач арбітражу: В.Денисюк (Київська обл.).

«Нафтовик-Укрнафта»: Р.Данкович, Л.Бояринцев, О.Вечтомов, В.Зайчук, І.Циколія, С.Передистий, В.Піднебенной (В.Войцеховський, 61), Л.Арвеладзе, Г.Пасіч, Є.Пасіч (А.Власюк, 68), Є.Бохашвілі (О.Павелько, 83). Запасні: А.Тимофєєв, Д.Антюх, О.Лапін, М.Білик. В.о.гол.тренера: В.Книш.
«Черкаський Дніпро»: М.Кучинський, Д.Балан, Р.Гончаренко, О.Тарасенко, О.Синьогуб, О.Кошка, О.Сафонов, І.Мединськиий, Ю.Бушман (Л.Кошадзе, 81), І.Семенина (Я.Ямполь, 73), Р.Качур. Запасні: О.Будюк, А.Бурлін, В.Гонщик, О.Батальський, О.Давидов. Тренер: І.Столовицький.
Гол: І.Мединський (89).
Попередження: Є.Бохашвілі (63), В.Зайчук (71), О.Павелько (84) – Я.Ямполь (76), І.Мединський (90).

В’язке поле не стало на заваді швидкій гостроатакуючій грі: опоненти поперемінно прагнули схилити хід матчу на власну користь. Вже на 8-ій хвилині Ігор Мединський, прослизнувши поміж двох захисників, пробив трохи вище цілі із кута карного майданчика. У середині першого тайму Геннадій Пасич ледь не скористався помилкою захисника дніпрян Олега Синьогуба, аби закинути м’яча за «комірець» Максиму Кучинському. Небезпечним був дальній удар і Юрія Бушмана.

У компенсований перед перервою час господарі мали реальну нагоду відкрити рахунок у матчі, проте голкіпер черкащан Кучинський, зреагувавши на удар півзахисника господарів Євгена Пасіча, підкоректував траєкторію польоту шкіряної кулі, яка зрикошетивши від поперечки залишила межі ігрового поля.

Після перерви підопічні Ігоря Столовицького посилили тиск на ворота «Нафтовика-Укрнафти». Лише самовідданий вихід голкіпера господарів Романа Данковича не дозволив Руслану Качуру відзначитися у звітному матчі. Жадану перемогу гостям приніс влучний удар Мединського – Ігор, ударом головою, замкнув дальню стійку, скориставшись фланговим навісом Олега Синьогуба – 0:1!

Заключний домашній матч сезону 2015/16 років «Черкаський Дніпро» проведе у наступну п’ятницю, 27 травня проти «Динамо-2» Київ.