Черкаські фінінспектори за 2015 рік забезпечили відшкодування втрат на понад 22 млн грн

Дата: 14-09-2015, 13:41

Черкаські фінінспектори за 2015 рік забезпечили відшкодування втрат на понад 22 млн грн
Фахівці Держфінінспекції в Черкаській області протягом січня – серпня 2015 року забезпечили усунення порушень, що призвели до втрат фінансових та матеріальних ресурсів, на суму 22,5 млн грн. Про це «Нова Доба» дізналася в прес-службі ДФІ в Черкаській області.

За результатами контрольних заходів керівники місцевих органів влади, підприємств, установ та організацій прийняли 71 управлінське рішення.
За матеріалами ревізій правоохоронні органи розпочали 38 досудових розслідувань.
Задля максимального відшкодування втрат фінансових та матеріальних ресурсів до суду пред’явлено 19 позовів на загальну суму понад 6,4 млн грн.

У 245 випадках до установ, під час ревізій яких виявлено порушення, застосовано заходи впливу у вигляді зупинення операцій з бюджетними коштами, призупинення бюджетних асигнувань і зменшення бюджетних призначень та асигнувань. За вчинені фінансові порушення 463 посадові особи притягнуто до адміністративної відповідальності, 108 – до дисциплінарної та матеріальної, 15 посадових осіб звільнено із займаних посад.

Окрім того, для запобігання та протидії легалізації (відмиванню) доходів, одержаних злочинним шляхом, до Державної служби фінансового моніторингу України надіслано відомості про виявлені фінансові операції, що підлягають фінансовому моніторингу, на загальну суму близько 16,5 млн грн.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода