У Черкасах організатора шахрайської групи судили 12 років

У Черкасах організатора шахрайської групи судили 12 років

Під час апеляційного перегляду вироку суду першої інстанції залишено покарання у вигляді 8 років 7 місяців позбавлення волі організатору злочинного угруповання, який обвинувачується у вчиненні шахрайства, легалізації (відмивання) доходів, одержаних злочинним шляхом. Про це «Нова Доба» дізналася від Черкаської обласної прокуратури.

Окрім того, підсудному присудили позбавлення права обіймати посади, пов’язані з виконанням організаційно-розпорядчих та адміністративно-господарських обов’язків, строком 3 роки з конфіскацією коштів, одержаних злочинним шляхом та з конфіскацією всього майна.

Нагадаємо, вказана особа у березні 2004 року організувала та очолила злочинну групу, до складу якої увійшли 4 жителів м. Черкаси. Діяльність організованої групи полягала в отриманні від суб’єктів підприємницької діяльності товару для реалізації та в подальшому неповерненні грошових коштів за його поставку. За період злочинної діяльності упродовж 2004–2005 років учасниками організованої групи завдано збитків підприємствам на суму понад 700 тисяч гривень.

У зв’язку з оскарженням учасниками процесу судового рішення та переховуванням зловмисника від суду, справа розглядалася в суді тривалий час і лише за принципової позиції прокуратури області 08.08.2016 апеляційним судом Черкаської області підтверджено винуватість особи у вчиненні інкримінованих йому злочинів у складі організованої групи. Таким чином, призначене покарання залишено без змін.

На цей час вирок суду набрав законної сили.

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x