На автодорозі Київ-Одеса встановили майже сотню нових дорожніх знаків

На автодорозі Київ-Одеса встановили майже сотню нових дорожніх знаків

В області продовжуються роботи щодо ямкового ремонту дорожнього покриття. Так, з початку року дорожниками вже ліквідовано 271 759 м2 ямковості. Зокрема: на дорогах державного значення – 213 057 м2, місцевого – 58 702 м2.
На автошляхах щодня було задіяно в середньому 20 бригад дорожників головної підрядної організації ДП «Черкаський облавтодор». Усі роботи виконувались за сприятливих погодних умов. За період з 04 по 10 серпня 2016 року на автомобільних дорогах ліквідовано 7 987 м2 ямковості, з них на дорогах державного значення – 4 127 м2, місцевого значення – 3 860 м2. Також з початку цього року ліквідовано 19 393 метра погонних тріщин дорожньої поверхні. «Нова Доба» про це дізналася в прес-службі САД у Черкаській області.

На автодорозі Київ-Одеса встановили майже сотню нових дорожніх знаків

– До всього, на міжнародній автодорозі державного значення загального користування М-05 Київ-Одеса тривають роботи щодо заміни дорожніх знаків, – наголосив начальник відділу ремонту та експлуатаційного утримання автодоріг, організації та безпеки дорожнього середовища Руслан Гребенюк. – Підрядне підприємство ДП «Черкаський облавтодор» має свій цех із виготовлення дорожніх знаків. Після проведеної перевірки світлоповертальних властивостей дорожніх знаків були зафіксовані знаки, на яких ця основна технічна властивість не відповідала нормативним вимогам. Тому, Службою автомобільних доріг було замовлено виготовлення 282 першочергових знаків, з них уже виготовлено 96. Наразі на автошляху Київ-Одеса встановлено 78 нових дорожніх знаків. У першу чергу замінені знаки, які впливають на безпеку руху, а саме «Попереджувальні» та «Інформаційно-вказівні». Роботи в цьому напрямі тривають, – розповів Руслан Іванович.

– Таким чином, оновлені дорожні знаки на автодорозі М-05, на якій дозволена швидкість 110 км/год, значно покращать сприйняття водіями дорожньої обстановки й підвищать безпечні умови руху на дорозі. Наразі роботи зі встановлення дорожніх знаків продовжуються, – роз’яснив начальник відділу Руслан Гребенюк.
Звертаємось до водіїв із розумінням поставитись до тимчасових незручностей. Під час ремонтних робіт будьте пильними та уважними в місцях проведення робіт, дотримуйтесь правил дорожнього руху, дбайте про власну безпеку та учасників руху.

Реклама

Реклама0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x