Як захистити організм від нітратів узимку?

Дата: 9-01-2014, 20:26

Як захистити організм від нітратів узимку?
Черкащани, які прагнуть вести здоровий спосіб життя і влітку. і, тим паче взимку намагаються вживати якнайбільше фруктів та овочів. Та нажаль, ці продукти часто багаті не тільки на вітаміни, яких нам так бракє взимку, але і на нітрати. Про те, як захиститися від їх руйнівного впливу «Новій Добі» розповіли в Держспоживінспекції України.

При тривалому вживанні забрудненої нітратами води, овочів та фруктів розвивається хронічна інтоксикація. У Вашому організмі виникає цілий ряд порушень: кисневе голодування органів та тканин, можливий розвиток хронічних гастритів, гастордуоденітів, виразкової хвороби, захворювання печінки і жовчовидільних шляхів, захворювання і порушення функції нирок, порушення зі сторони нервової і серцево – судинної системи; з’являється дратівливість, швидка втомлюваність, зниження працездатності та розумової активності; нітрати також сприяють розвитку алергічних хвороб.

Поради споживачам про те, як захистити себе від нітратніх включень в продуктах харчування:

1.Для дитини обмежуйте споживання тепличних овочів: як правило, вміст нітратів у овочах закритого ґрунту у 1,5-2 рази більше, ніж у овочах, що росли у відкритому ґрунті.

2. Краще споживати сезонні овочі.

3. Якщо є підозра, що овочі, які ви купили, «багаті на нітрати», то зберігати їх потрібно протягом короткого часу і бажано у прохолодному темному місці, а ще краще — в холодильнику, щоб нітрати не перетворювалися у нітрити.

4. Для зменшення кількості нітритів в організмі людини необхідно у достатній кількості споживати вітамін С (аскорбінову кислоту) та вітамін Е, вони знижують шкідливий вплив отруйних речовин.

5. Салати необхідно готувати безпосередньо перед вживанням та з`їдати відразу.

6. Соки зберігайте в холодильнику. Не варто споживати соки, пюре, плодоовочеві консерви, що тривало зберігались без охолодження.

7. Не використовувати для приготування їжі для дітей розморожені плоди та овочі, які до споживання довго перебували у розмороженому стані. При розморожуванні ці продукти легко уражаються мікроорганізмами, які викликають накопичення нітратів.

8. Не споживайте питну воду із джерел, неперевірених або неконтрольованих на вміст нітратів.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода