Виробництво фармацевтичних препаратів в області зросло на 6,9%

Виробництво фармацевтичних препаратів в області зросло на 6,9%

У січні–серпні 2016 р. порівняно з січнем–серпнем 2015 р. індекс промислової продукції в області становив 109,3%. Про це «Нова Доба» дізналася в ГУ статистики в Черкаській області.

Зокрема, зростання зафіксовано в машинобудуванні у 1,8 раза, на підприємствах з виробництва хімічних речовин і хімічної продукції – на 30,2%, у металургійному виробництві, виробництві готових металевих виробів, крім машин і устаткування – на 26,5%, у постачанні електроенергії, газу, пари та кондиційованого повітря – на 9,7%, у виробництві основних фармацевтичних продуктів та фармацевтичних препаратів – на 6,9%, на підприємствах з виробництва харчових продуктів, напоїв – на 2,5%, у текстильному виробництві, виробництві одягу, шкіри, виробів зі шкіри та інших матеріалів – на 1,8%.

Водночас спостерігався спад у виготовленні виробів з деревини, виробництві паперу та поліграфічній діяльності на 7%, у виробництві гумових і пластмасових виробів, іншої неметалевої мінеральної продукції – на 3,3%, у добувній промисловості і розробленні кар’єрів – на 2,3%.

Реклама

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x