Спортсмени УДПУ імені Павла Тичини повернулися із чемпіонатів з нагородами

Із новими перемогами повернулися спортсмени Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини із змагань різних рівнів. Про це «Нова Доба» дізналась в прес-службі УДПУ.

Учасниками щорічного чемпіонату України з жонглювання гирями, що проходив в місті Бориспіль з нагоди відзначення 1000-ліття міста, стали двоє студентів факультету фізичного виховання УДПУ імені Павла Тичини: майстер спорту України, абсолютний чемпіон Світу 2015 року з гирьового спорту Валентин Хмільовий та майстер спорту України Вадим Марчак. За підсумками змагань хлопці вибороли три золотих медалі: Валентин здобув перемогу у двох номінаціях – двійці та четвірці, Вадим – у четвірці.

На чемпіонаті Світу з драгонболу, що відбувся у м.Рачіца (Чехія), Україну представляла команда «Отаман» з міста Львова, до складу якої входила студентка ІІІ курсу факультету фізичного виховання УДПУ Анжела Шемракович. У запеклій боротьбі Анжела стала переможцем у дистанціях 200, 500 та 2000м.

Не менш успішною була участь випускника Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини, майстра спорту України міжнародного класу, члена збірної команди України з вільної боротьби, багаторазового чемпіона і призера України та Європи Василя Шуптаря у чемпіонаті світу з вільної боротьби в м. Лас-Вегас (США). На килимі Василь провів п’ять сутичок, чотири з яких виграв. У кінцевому підсумку Василь здобув бронзову медаль чемпіонату світу з вільної боротьби в категорії до 61 кг.