Мошнівська сільська рада стала кращою в районі

Мошнівська сільська рада стала кращою в районі

Конкурсна комісія визначилася з переможцями районного етапу конкурсу на кращу сільську раду за підсумками 2016 року. Вони розподілять призовий фонд у сумі 45 тисяч гривень. Про це «Нова Доба» дізналася в Черкаській РДА.

У складі комісії — керівники управлінь, відділів райдержадміністрації, районної ради, які представляють всі напрямки соціально-економічного розвитку району, а також депутати районної ради. Оцінювання претендентів було вимогливим, адже переможець буде представляти район на обласному етапі конкурсу. Дебати розгорнулися навколо Чорнявської, Мошнівської та Вергунівської сільських рад. У цих селах у минулому році склалася потужна командна робота сільських голів, депутатів різних рівнів, у тому числі і наших народних обранців, представників бізнесу, а також бюджетних установ, яка сумарно виділила їх з поміж інших сільських рад. Так у Мошнах відкрите нове підприємство, місцевий бюджет має перевиконання, Чорнявка теж отримала більші надходження в бюджет, 20% яких спрямувала у вигляді субвенції на реалізацію програм соціально-економічного розвитку району. У Вергунах також відкривається нове підприємство, з місцевого бюджету йдуть значні кошти на реалізацію інфраструктурних проектів.

Відтак, за підсумками роботи в минулому році третє місце посіла Вергунівська сільська рада, друге – Чорнявська, а переможцем визнали Мошнівську сільську раду. Вони розподілять між собою призовий фонд у сумі 10, 15 та 20 тисяч гривень відповідно. За пропозицією комісії його було збільшено на 10 тисяч гривень, порівняно з минулим роком.
Нагадаємо, торік переможцями районного етапу конкурсу стали Худяківська, Хацьківська та Байбузівська сільська рада. Район на обласному конкурсі представляла Худяківська сільська рада.

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі

Реклама

Реклама0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x