У Черкасах лучники сформували збірну Черкаської області

З 24 по 27 вересня в м. Черкаси відбувся відкритий Кубок Черкаської області зі стрільби з лука. Змагання проходили під патронатом Управління у справах сім`ї, молоді та спорту Черкаської ОДА та відділення НОК України в Черкаській області. Про це «Новій Добі» повідомили в Управлінні у справах сім\’ї, молоді та спорту Черкаської ОДА.

У змаганнях брали участь 88 спортсменів Черкаської області – представники Черкаської КДЮСШ № 2, Христинівської ДЮСШ та Золотоніської РК ДЮСШ.

Найкращі результати показали вихованці Черкаської КДЮСШ № 2. Місця на п’єдесталі також зайняли лучники з Христинівського та Золотоніського районів.

ІІІ місце – Бондар Геннадій.

У командній першості серед дорослих І місце посіла команда «МЮСлі» (Щепак Ю., Новіцька С., Крестельова М.). Серед кадетів та юнаків ІІ місце виборола команда «Вогонь» (Антоненко Д., Сиротчук Б., Іванова Ю.).

Переможцями та призерами кубку Черкаської області зі стрільби з лука серед дорослих при виконанні вправи 70м х 2 стали:
Хвиль Христина – І місце;
Щепак Юлія – ІІ місце;
Новіцька Софія – ІІІ місце.

Тепер переможці представлятимуть Черкаську область на Кубку України зі стрільби з лука серед дорослих спортсменів, що з 02 по 04 жовтня проходитиме у Новій Каховці.