Міський голова ініціює накладення мораторію на встановлення в Черкасах МАФів

Міський голова ініціює накладення мораторію на встановлення в Черкасах МАФів

На одній із найближчих «галузевих» сесій депутати можуть розглянути проект рішення про накладення мораторію на встановлення в Черкасах нових тимчасових споруд. Про це в соціальній мережі «Фейсбук» повідомив міський голова Черкас Анатолій Бондаренко.

Нагадаємо, така заборона вже діяла в обласному центрі в період із 2014 до серпня 2015-ого року. Утім, на одній із сесій депутати попереднього скликання скасували її та, разом із тим, затвердили нову схему розміщення тимчасових споруд. У ній однією з принципових відмінностей було те, що заява про можливість розміщення ТС підлягала обов’язковому погодженню (у формі рішення) виконавчим комітетом Черкаської міської ради. Тоді такий крок обранці аргументували тим, аби винести розгляд таких питань у публічну площину та унеможливити нарікання з боку підприємців на роботу чиновників.

Тим часом депутат від фракції «УОП – УКРОП» Руслан Зоря під час пленарного засідання сесії, яке відбулося 22 лютого, заявив, що впродовж останнього року виконком дав дозвіл на розміщення близько 350 павільйонів. Тоді як демонтували їх всього близько тридцяти.

Реклама

Реклама0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x