Вечір сучасної інструментальної музики та поезії

Вечір сучасної інструментальної музики та поезії

Черкаський художній музей запрошує на творчий вечір сучасної інструментальної музики Богдана Половко та поетичної натури Ії Ківи.

Половко Богдан – сучасний молодий український композитор, піаніст.

Навчався в Київському інституті музики ім. Ґлієра на факультеті академічного фортепіано.
Здебільшого стилістика композиції базується на основах імпровізації, мінімалізму та циклічності форми. Працює також з мелодекламативними видами композицї.

В 2014-му році писав музику до радіо-спектаклю «Собаче сердце». Являється постійним учасником музичних проектів джазової та експериментальної музики.

Влітку 2015-го працював над музичним оформленням виставки італійського художника Elvio Chiricozzi. Про свої твори каже так: «Моя музика для мене як окремий внутрішній світ, дзеркало. Часом хочеться лише бути в звуковій хвилі, бути собою, там відчуваєш себе впевненим і доцільним. Моя музика – це я сам». Виступав з концертами в Україні та Росії.

Ія Ківа – поет, перекладач. Вірші, переклади та рецензії публікувалися в журналах «Студия», «Слово\\Word», «Нева», «Радуга», «Ковчег», «Плавучий мост», «Новая Юность», «Новый мир», «Белый ворон», «Лиterraтура», сайтах Litcentr і Polutona. Переклала роман Марії Галіної «Автохтони»\” українською (Фоліо, 2016).

Лауреатка Міжнародного фестивалю літератури і культури «Слов\’янські традиції» (2013), міжнародного фестивалю поезії «Емігрантська ліра» (2016), літературної премії ім. Юрія Каплана (2013), переможиця Всеукраїнського поетичного конкурсу «Малахітовий носоріг» (2014, Вінниця) та інш. Лонг-лист літературних премій «Белла» (2014) і «Дебют» в номінації \”поезія\” (2015).

Учасниця поетичних читань «Книжкового арсеналу», фестивалю поезії «Київські лаври», літературного фестивалю в межах Форуму видавців у Львові тощо.

Дмитро Марков – саксофоніст, флейтист (м. Київ)

Іван Левченко – барабанщик, перкусіоніст (м. Київ)

Приймали участь у міжнародних конкурсах та джазових фестивалях. Діючі гастролюючі учасники різноманітних колективів.

Організатор: Художній музей
Дата: 29 березня 2017, 19.30
Де: вул. Хрещатик, 259

Ціна – 50 грн

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x