Жашківські депутати на сесії розглянули 31 питання

Дата: 9-10-2015, 18:29

Жашківські депутати на сесії розглянули 31 питання
8 жовтня в сесійній залі районної ради відбулось чергове пленарне засідання Жашківської районної ради, яке провела заступник голови районної ради Катерина Ковтун. Депутати розглянули 31 питання порядку денного. «Нова Доба» про це дізналася в Черкаській обласній раді.

На початку сесії депутати хвилиною мовчання вшанували пам'ять тих, хто віддав своє життя, захищаючи суверенітет та цілісність на Сході України.

Згідно з регламентом пленарне засідання розпочалося із депутатських звернень та запитів, після чого депутати перейшли до розгляду питань порядку денного.

Розглядалися питання бюджету та комунальної власності.

Одним з перших на пленарному засіданні було заслухано питання про звернення Жашківської районної ради Черкаської області до ПрезидентаУкраїни, Верховної Ради України та Кабінету Міністрів України. З ним присутніх ознайомив голова Жашківської районної організації Всеукраїнської громадської організації «Союз Чорнобиль України» Олег Горбань.

З питанням про призначення директора комунального підприємства «Жашківська телерадіокомпанія «Жасмін» присутніх ознайомив начальник відділу юридичного забезпечення діяльності Жашківської районної ради В’ячеслав Васькевич. У своєму виступі він зазначив, що до районної ради надійшло три заяви на посаду директора ТРК Жасмін, а саме від Сергія Бондаря, Людмили Лотецької та Наталії Присяжнюк. Однак, після обговорення та виступів всіх претендентів, вищезазначене питання не набрало відповідної кількості голосів за конкретного кандидата.

Також депутати не підтримали ряд питань, зокрема затвердження технічної документації із землеустрою щодо нормативної грошової оцінки земельних ділянок державної власності: директору ПП «Земекспертцентр» Олександру Тарасюку та директору департаменту ТОВ «Ясенсвіт» Едуарду Геращенку, громадянам: Івану Іжку, Василю Півтораку, Петру Цибульському, Віктору Смілянцю, Миколі Руденку, Галині Смілянець, Надії Руденко, Юрію Захарчуку.

З усіх інших питань, які розглядались на порядку денному, були прийняті позитивні рішення.

Наприкінці сесії заступник голови районної ради Катерина Ковтун вручила деяким депутатам подяки від голови районної ради Миколи Кльоца: «За тісну співпрацю, вагомий особистий внесок у розвиток місцевого самоврядування Жашківщини та активну громадянську позицію».

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода