Спортсмени Черкаського району стали призерами турнірів з дзюдо й боксу

На минулому тижні спортсмени районної ДЮСШ «Мрія» взяли участь у XII відкритому Всеукраїнському турнірі з дзюдо серед юнаків «Європа» та у чемпіонаті України з боксу серед чоловіків до 22 років. Про це «Нова Доба» дізналася в Черкаській районній раді.
Так, близько 500 спортсменів-учасників турніру з Азербайджану, Грузії, Молдови та України приймала привітна Одеса.
Районним дзюдоїстам, яких в турнірі представляли спортсмени із Сагунівки вдалося вибороти нагороди в наступних категоріях: Руслан Короп ( в.к.42 кг) та Дмитро Верічєв ( в.к. 60 кг) – срібло, Олексій Зайченко ( в.к.50 кг) – бронза.

Тож наші юнаки з гарним настроєм та враженнями від спілкування і обміном досвідом з іноземними спортсменами повернулися з турніру.
Наступними змаганнями для них стане Всеукраїнський турнір в м. Кременчук, котрий стартуватиме вже на днях.
Одночасно в м. Запоріжжя проходив чемпіонат України з боксу серед чоловіків до 22 років.

У складі збірної черкаської області в змаганнях взяв участь боксер районної ДЮСШ «Мрія» Сергій Жовтобрюх. У ваговій категорії 49 кг Сергій впевнено виборов срібло – у півфіналі перемогу здобув над харків’янином, а уже в фіналі на рівних провів бій із боксером з м. Бердичів.

До змагань спортсмена підготували тренери Борис Іскра та Сергій Шленчак.