«Черкаські Мавпи» довірили вболівальникам обрати кращого гравця

Дата: 13-01-2014, 16:21

«Черкаські Мавпи» довірили вболівальникам обрати кращого гравця
Напередодні святкування ювілею клубу Черкаська баскетбольна команда запропонувала своїм вболівальникам самим обрати гравця за всю історію «Мавп». Про це «Новій Добі», повідомили в прес-службі «Черкаських Мавп».

– Незабаром клуб святкуватиме своє десятиріччя. До цієї дати ми зробимо глибокий екскурс в історію з деталізацією подій та досягнень на нашому сайті. У свою чергу, ми пропонуємо своїм вболівальникам згадати найяскравіших гравців клубу нашої команди і попорпатися у статистиці. Таким чином, ми відкриваємо серію конкурсів про історію клубу. Перший конкурс присвячений найрезультативнішим гравцям, – кажуть у клубі.

Увага! Питання:
Хто з гравців «Черкаських Мавп» є найрезультативнішим за всю історію клубу і яку кількість очок він здобув, виступаючи у Черкасах?

Свої варіанти баскетболісти просять залишати на офіційній сторінці клубу у facebook, у коментарях до цієї новини. Переможець отримає з інтернет-магазину клубу футболку та два квитки на матч «Черкаських Мавп». Переможця буде визначено 21-го січня. Звертаємо вашу увагу на те, що важливим критерієм є не лише прізвище баскетболіста, а і його загальна та середня результативність.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода