Поплавський офіційно став депутатом

Дата: 13-01-2014, 17:48

Поплавський офіційно став депутатом
На сьогоднішньому засіданні Центральної виборчої комісії було зареєстровано трьох народних депутатів України обраних на повторних виборах народних депутатів України 15 грудня 2013 року, серед них і висуванець від Черкас Михайло Поплавський. Про це «Нова Доба» дізналася у Відділі взаємодії із засобами масової інформації Секретаріату ЦВК.

Окрім Михайла Поплавського, народними депутатами України , обраними в одномандатних виборчих округах зареєстрували Руслана Бадаєва та Миколу Круглова.

При цьому заступник голови ЦВК Жанна Усенко- Чорна не підтримала рішення щодо Бадаєву і Поплавському , бо вважає , що вибори у виборчих округах , за якими пройшли ці нардепи , пройшли з порушеннями і був підкуп виборців, пише РБК- Україна.

Нагадаємо, самовисуванець Руслан Бадаєв переміг окрузі № 94 (Обухівський і Васильківський райони , Київська область) з 58,25 % голосів виборців , самовисуванець Микола Круглов - в окрузі № 132 (Первомайськ , Миколаївська область) з 47,85 % голосів, самовисуванець Михайло Поплавський - в окрузі № 194 (Черкаська область) з 53,54 % голосів.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода