85 постанов про адмінарешт виявилися невиконаними – прокуратура

85 постанов про адмінарешт виявилися невиконаними – прокуратура

Органи прокуратури Черкаської області вивчили стан додержання вимог законодавства про адміністративні правопорушення під час виконання постанов суду про застосування адміністративного стягнення у виді адміністративного арешту територіальними підрозділами ГУНП в Черкаській області. Про це «Нова Доба» дізналася від Черкаської обласної прокуратури.

Під час застосування заходів впливу за адміністративні правопорушення в діяльності службових осіб органів Національної поліції області виявлені численні порушення вимог Кодексу України про адміністративні правопорушення при виконанні судових рішень зазначеної категорії.

Зокрема, станом на 01 жовтня залишаються невиконаними 85 постанов судів про застосування до громадян адміністративного арешту, що є порушенням вимог ст. 326 КУпАП щодо негайного виконання таких судових рішень.

З метою усунення виявлених порушень прокурорами на адресу керівників органів Національної поліції області внесено 12 актів прокурорського реагування, за результатами розгляду яких до дисциплінарної відповідальності притягнуто 16 службових осіб, а також виконано 70 судових рішень про застосування до громадян зазначеного адміністративного стягнення.

Робота на вказаному напрямі триває та перебуває на постійному контролі керівництва прокуратури області.

Реклама

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x