«Зоря-Черкаський Дніпро» обіграли «ЛНЗ-Лебедин»

Гравці команди «Зоря-Черкаський Дніпро-2» вибороли перемогу над «ЛНЗ-Лебедин». Про це «Новій Добі» повідомила прес-служба ФК «Черкаський Дніпро»

«Зоря-Черкаський Дніпро-2» – «ЛНЗ-Лебедин» 4:2 (0:1)

24 жовтня. Чемпіонат області. 21 тур. с.Білозір\’я. Стадіон «Зоря».

«Зоря-Черкаський Дніпро-2»: Я.Іщенко, Д.Шурубура (І.Давиденко, 46), Д.Швиденко, І.Нікитенко, М.Осика, А.Білоус, В.Орел (І.Педченко, 62), О.Колос, О.Передерій (В.Кабанов, 77), А.Матвієнко (В.Чорний, 46), І.Афанасьєв. Тренер: О.Кирилюк.

Голи: І.Афанасьєв (50), В.Чорний (85), О.Колос (90), І.Педченко (90+3) – В.Ординський (35), В.Александров (87).

Перший тайм пройшов за відчутної територіальної переваги господарів: резервісти «Черкаського Дніпра» не змогли реалізувати ряд гольових моментів, натомість «ЛНЗ-Лебедин» скористався ледь не єдиною своєю нагодою.

Відігралася «Зоря-Черкаський Дніпро-2» після перерви, коли Іван Афанасьєв вдало підключився на розіграш кутового.

Надрезультативною вийшла кінцівка матчу – справжній трилер розігрався на полі стадіону в с.Білозір\’я. На 85-ій хвилині Владислав Кабанов, прослизнувши флангом, від лицьової лінії викотив шкіряну кулю на Вадима Чорного, який, розібравшись із голкіпером, закотив м’яча в порожні ворота. Гості відігралися майже відразу – успіх гостям зі Шполянщини приніс черговий розіграш стандарту.

На останній хвилині основного часу Артем Білоус розрізною передачею вивів сам на сам Олександра Колоса – 3:2. Переможну крапку, скориставшись вивіреним пасом Кабанова, поставив Ігор Педченко.