Черкаські правоохоронці підбили підсумки роботи за минулий рік

Черкаські правоохоронці підбили підсумки роботи за минулий рік

У прокуратурі Черкаської області під головуванням прокурора області Сергія Овчаренка за участю керівництва Національної поліції в області, служби безпеки, фіскальної служби, обласної державної адміністрації, заступників прокурора області, керівників місцевих прокуратур та начальників територіальних відділів поліції проведено координаційну нараду щодо стану законності та протидії злочинності в Черкаській області, у тому числі її організованим проявам і корупції, за наслідками роботи в 2017 році. Про це “Нова Доба” дізналася на офіційному сайті відомства.

Упродовж 2017 року завдяки вжитим скоординованим заходам правоохоронним органам області вдалося зменшити кількість вчинених особливо тяжких кримінальних правопорушень, тяжких тілесних ушкоджень, що спричинили смерть потерпілого, злочинів проти власності, а саме грабежів, розбійних нападів, шахрайств, незаконних заволодінь транспортними засобами. Також на території області зменшилася кількість кримінальних правопорушень, вчинених у стані алкогольного сп’яніння. Покращився стан виявлення злочинів у сфері службової діяльності та професійної діяльності, пов’язаної з наданням публічних послуг. Досягнуто зрушень щодо розслідування кримінальних правопорушень про злочини в сфері земельних правовідносин, упродовж 2017 року до суду скеровано втричі більше обвинувальних актів порівняно з аналогічним періодом минулого року.

Зберігається тенденція до збільшення кількості виявлених фактів збуту наркотичних засобів та психотропних речовин (241 проти 108 у 2016 році).

Суттєву увагу правоохоронцями також приділено протидії організованій злочинності на пріоритетних напрямах. Відтак, по одній організованій групі з корумпованими зв’язками викрито в бюджетній та земельній сферах.

Загалом упродовж минулого року викрито 9 організованих злочинних угруповань у складі 36 осіб, проти 3 груп у складі 16 осіб минулого року. Обвинувальні акти у вказаних провадженнях скеровано до суду. Судами області ухвалено 5 обвинувальних вироків стосовно 16 осіб, з яких 8 – засуджено до реального позбавлення волі.

Упродовж 2017 року викрито 104 корупційних кримінальних правопорушення, у тому числі 66 – тяжких та особливо тяжких. До суду з обвинувальним актом скеровано 102 кримінальних провадження стосовно 79 осіб.

Порівняно з аналогічним періодом минулого року, значно збільшилася результативність розслідування кримінальних проваджень про кримінальні корупційні правопорушення органами Національної поліції в області. До суду скеровано 44 обвинувальних актів проти 24 за минулий рік.

Реклама

Реклама0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x