Понад 180 тис черкаських родин призначено субсидії

Дата: 10-11-2015, 13:08

Понад 180 тис черкаських родин призначено субсидії
Із початком опалювального періоду на Черкащині проведено автоматизований перерахунок діючих субсидій. Наразі в області опрацьовано вже майже 181 тисячу справ, 88 % з яких – за новими зверненнями. Про це «Нова Доба» дізналася в прес-службі ОДА.

– Нині Черкащина входить у перелік тих областей, які досягли високих результатів щодо цільового показника охоплення громадян Програмою житлових субсидій, – зазначає заступник голови – керівник апарату облдержадміністрації Віталій Коваль. – На сьогодні їх призначено понад 178 тисячам родин, враховуючи те, що планові показники становили 155 тисяч сімей.
За інформацією Департаменту соціального захисту населення ОДА, найбільше звернень від громадян за оформленням субсидії зафіксовано в м. Черкаси (28,9 тис. сімей), м. Сміла (5,7 тис. сімей), Звенигородському (6,3 тис. сімей), Золотоніському (6,1 тис. сімей) та Шполянському (5,8 тис. сімей) районах.

Окрім того, 17,5 тис. родин призначено субсидію готівкою на придбання твердого палива та скрапленого газу на загальну суму 24,9 млн. грн.
Нагадаємо, для родин, які одержували субсидії в опалювальний період 2014-2015 років, призначення субсидії на новий термін здійснюється автоматично – без необхідності подання нового пакета документів та звернення до управлінь соціального захисту населення.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода