Вітання з Днем працівників сільського господарства

Дата: 15-11-2015, 08:50

Вітання з Днем працівників сільського господарства
ШАНОВНІ ПРАЦІВНИКИ СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА!

Від щирого серця вітаю вас із професійним святом!
Усе ваше життя присвячене рідній землі, яка довіку залишиться найбільшим багатством нашого народу. Із року в рік, незважаючи на труднощі, ви створюєте фундамент благополуччя й розвитку України.
Наша країна може пишатися святою і благородною працею своїх синів і дочок. Від агропромислової галузі залежить продовольча безпека держави. Агропромисловий комплекс сьогодні — це найголовніший «локомотив» нашої економіки. А розвиток сільського господарства й відродження українського села фактично визначають подальшу долю нашої Батьківщини. Майбутнє України створюється сьогодні невтомними й працелюбними руками на полях і на фермах, у селах і невеликих містечках.
Ваша праця і наполегливість є прикладом для всіх співгромадян. Хочеться вірити, що разом нам удасться відродити українське село, в якому буде комфортно жити й працювати новим поколінням українців.
У цей день хочу побажати вам і вашим родинам миру, злагоди, здоров’я, благополуччя, нових звершень і перемог! Нехай незгоди оминають ваші домівки стороною, а щастя і радість наповнять оселі!

Зі святом вас!
Щиро ваш,
народний депутат Геннадій Бобов

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода