У ЧНУ ім. Б. Хмельницького працює лабораторія в сфері туристичного бізнесу

Дата: 16-11-2015, 12:20

У ЧНУ ім. Б. Хмельницького працює лабораторія в сфері туристичного бізнесу
Лабораторію для майбутніх фахівців у сфері туристичного бізнесу відкрили при кафедрі туризму й готельно-ресторанної справи ННІ економіки і права Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького. Відповідне рішення прийняла вчена рада університету. Про це «Новій Добі» повідомила прес-служба Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького.

Новостворена наукова лабораторія «Дослідження в сфері туризму й гостинності України» забезпечуватиме виконання теоретичних і прикладних завдань у туристській і гостинній сферах. Студенти та викладачі кафедри матимуть змогу зустрічатися з керівниками й співробітниками провідних туристичних, готельних і ресторанних підприємств не тільки Черкащини, а й інших регіонів України.

Фахівці лабораторії сприятимуть організації практики на підприємствах цієї сфери. Крім того, проводитиметься просвітницька діяльність із метою пропаганди знань із туризму й гостинності не тільки серед студентської молоді, а й серед широкого загалу.

Як наголосив ректор університету Олександр Черевко, порівняно нові спеціальності — туризм та готельно-ресторанна справа — користуються популярністю серед абітурієнтів і цього року стали лідерами серед обраних вступниками спеціальностей. Враховуючи це, ректорат та дирекція інституту докладуть максимальних зусиль для розвитку цих напрямів та для підвищення якості підготовки фахівців

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода