На сесії Шполянської районної ради обрали голову

Дата: 18-11-2015, 13:07

На сесії Шполянської районної ради обрали голову
17 листопада 2015 року відбулося засідання першої сесії VII скликання Шполянської районної ради. Сесію відкрила голова районної виборчої комісії Діна Жукова, яка оголосила результати виборів депутатів районної ради та передала повноваження тимчасовій президії. «Нова Доба» про це дізналася в Черкаській обласній раді.

Після цього депутати сформували лічильну комісію з п’яти осіб, затвердили зразок бюлетеня для голосування і запропонували кандидатури на посаду голови районної ради. Претендентів було двоє – Олександр Дрибас та Олександр Кузуб.

Відповідно до регламенту ради, з урахуванням вимог Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», за результатами таємного голосування, головою районної ради більшістю голосів обрано Кузуба Олександра Миколайовича (ВО «Черкащани»), який до цього працював фахівцем з нормативно-довідкової інформації ТОВ «ЛНЗ». Голова районної ради зачитав присягу та подякував колегам за виявлену довіру.

Голова районної ради запропонував кандидатуру на посаду заступника голови районної ради – Татарину Лідію Миколаївну, члена ВО «Черкащани». За результатом таємного голосування її більшістю голосів було обрано заступником голови районної ради.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода