Чорнобаївське подружжя відзначило діамантове весілля

Дата: 23-11-2015, 10:23

Чорнобаївське подружжя відзначило діамантове весілля
20 листопада – значущий день для Матвія Максимовича та Надії Михайлівни Шепель з села Савківка, що на Чорнобаївщині.
Цього дня в їх гостинну оселю постукало діамантове весілля подружнього життя – 60 років прожили в мирі і злагоді.

Складний шлях випав на долю молодят. Дітям війни не солодко жилось, бідно. Працювали від зорі до зорі, не покладаючи рук, обробляли землю, будували нове помешкання, виховували 3 дітей – 2 синів і доньку. Матвій Максимович трудився ковалем, Надія Михайлівна – весь вік у ланці, на фермі. Але на долю не скаржилися, здоров’я було відмінне, встигали все: святкували іменини, християни, проводи в армію, весілля. Гуртом збиралися і в радості, і в горі. Чуйні одне до одного, лагідні до дітей, для яких тільки і жили. Тепер всю свою турботливу душу віддають 5 онукам і 4 правнукам.

Чорнобаївське подружжя відзначило діамантове весілля
Чорнобаївське подружжя відзначило діамантове весілля

Непомітно підкралася старість, та й здоров’я вже не те. Але сивочолі ювіляри не втрачають надію на краще майбуття: клопочуться по господарству, підтримують одне одного добрим словом та лагідною посмішкою. Матвій Максимович продовжує займатися улюбленою справою – клепає коси, сапи. Надія Михайлівна – справжня Берегиня домашнього вогнища, вправна майстриня – вся хата майорить її прекрасною вишивкою та пахне свіжовипеченим хлібом.

А для дітей, онуків, правнуків вони залишаються вірними порадниками, надійною опорою, яка вказує в житті правильний шлях і вчить небайдужості до оточуючих, чесності і взаєморозуміння. І приймаючи вітання в свій поважний ювілей, подружжя навзаєм бажали всім миру на нашій квітучій Україні, продовження роду славних козаків і світлого майбуття!

Спілкувалася Інна ЧМИХАЛО

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода