Студент ЧНУ став співавтором наукової роботи в престижному журналі

Студент ЧНУ став співавтором наукової роботи в престижному журналі

Студент 4-го курсу навчально-наукового інституту інформаційних та освітніх технологій ЧНУ ім. Богдана Хмельницького Владислав Бівзюк опублікував у престижному міжнародному науковому журналі в галузі комп’ютерних наук та інженерії «Systems and Control Letters» роботу на тему «Application of commutator calculus to the study of linear impulsive systems». Стаття була написана у співавторстві з провідним науковим співробітником Інституту механіки ім. С.П. Тимошенка НАН України Віталієм Слиньком і аспірантом кафедри математики Yuzuncu Yil University, місто Ван, Туреччина, Османом Тунджем. Про це «Нова Доба» дізналася у прес-службі навчального закладу.

Імпакт-фактор журналу, в якому розміщена стаття, дорівнює 2.656. Видання входить до категорії Q1 в галузях теорії керування та системної інженерії, комп’ютерних наук.

Владислав Бівзюк активно займається науковою діяльністю ще з першого курсу. Нині він активний член наукового семінару кафедри алгебри і математичного аналізу «Диференціальні рівняння. Нелінійна динаміка та теорія стійкості» під керівництвом доктора фізико-математичних наук, лауреата Державної премії України в галузі науки і техніки Віталія Слинька. Учасники цього семінару мають досвід досліджень у галузі теорії стійкості розв’язків диференціальних рівнянь. Результати їхньої роботи опубліковані у найпрестижніших наукових журналах Journal Mathematical Analysis and Application, Functional Analysis and its Application, Dynamics of Continuous, Discrete and Impulsive Systems (DCDIS) та інших. Учасники семінару активно співпрацюють із групою турецьких вчених на чолі з професором Джемілем Тунджем. Постійно в складі семінару працюють доцент Віктор Денисенко, старший викладач Іван Атамась, аспірант Володимир Колісніченко, студенти Владислав Бівзюк і Богдан Тимошенко.

Реклама

0 0 голосів
Рейтинг статті
guest

0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x