На Кам’янщині вирішували, чи надавати допомогу сім’ям з низькими доходами

На Кам’янщині вирішували, чи надавати допомогу сім’ям з низькими доходами

Засідання Комісії РДА з надання усіх видів допомог жителям Кам’янського району за рахунок коштів районного бюджету Кам’янської райдержадміністрації відбулося нещодавно. Комісія є органом, створеним з метою розгляду звернень громадян, які перебувають в складних життєвих обставинах.

З метою оперативного вирішення питань надання всіх видів соціальних допомог 15 лютого 2019 року під керівництвом голови районної державної адміністрації Богдана Солошенка відбулось чергове засідання комісії. В ній взяли участь керівники відповідних структурних підрозділів райдержадміністрації, представники управління праці та інші.

Засідання комісії відбувається щомісяця та має на меті посилення соціального захисту сімей з низькими доходами, поліпшення обслуговування населення по наданню всіх видів допомог, субсидій на житлово-комунальні послуги та тверде паливо та інше.

– На розгляд комісії надійшло 50 справ від жителів м. Кам’янка та сіл району. Вивчені обставини, в яких перебуває кожна конкретна сім’я, – зазначила головний соціальний інспектор управління соціального захисту райдержадміністрації Лєна Захарова.

При розгляді кожної заяви члени комісії висловили свої думки. З метою підтримки заявників та виходячи з їх інтересів, комісія прийняла відповідні рішення.

Ірина Скорик

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x