Черкаські водоканалівці змагалася у всеукраїнському конкурсі «Кращий за професією»

Черкаські водоканалівці змагалася у всеукраїнському конкурсі «Кращий за професією»

4 травня в Полтаві відбувся конкурс «Кращий за професією». За призові місця в ньому боролися фахівці водоканалів із Полтави, Кременчука, Сум, Черкас, Кропивницького, Кривого Рогу та Запоріжжя. Наше комунальне підприємство здобуло нагороди у двох номінаціях.

Конкурс «Кращий за професією, організований полтавським водоканалом, вперше був проведений 16 вересня 2017 року. Тоді захід мав статус обласного: участь у ньому брали представники водоканалів Полтави та Кременчука.

З кожним роком кількість учасників зростала і цьогоріч до змагань долучилися фахівці семи водоканалів, в тому числі і Черкасиводоканалу. Відтак, конкурс набув статусу всеукраїнського.

Перед початком заходу, із вітаннями, виступили організатори, керівники та делегати підприємств-учасників.

– Приємно те, що щороку учасників змагань стає все більше. Водопровідно-каналізаційне господарство – одне з найважливіших серед усіх житлово-комунальних господарств країни. Тому ми прагнемо показати усю важливість, усю значимість робітничих професій. Демонструючи свою майстерність, змагаючись у дружньому колі колег, люди розвиваються, вдосконалються, і отримують великий стимул до подальшого підняття свого фахового рівня, – наголосив голова Асоціації «Питна вода України» Юрій Хіврич.

У змаганнях взяли участь більше ста конкурсантів. Суддями стали фахівці водоканалів та «Полтаватеплоенерго».

Проводили конкурс у 8-ми номінаціях. Контролери служби обліку та бухгалтери виконували письмові завдання. Глядачі ж спостерігали за роботою слюсарів водопровідних мереж та служби каналізації, електромонтерів, електрогазозварників, машиністів автомобільного крану та машиністів екскаватора.

Найбільшу увагу глядчів, як і в попередні рази, привернули змагання машиністів екскаватора. До їхніх ковшів були прикріплені ложки, якими фахівці діставали з піску металеві кульки та обережно опускали їх в невеличкі корзинки. Також екскаваторники «будували» з полін «вежі».

У цій найвидовищнішій номінації перемогу здобув водій екскаватора КП «Черкасиводоканал» Дмитро Задорожній, який, не зважаючи на роботу на чужій техніці, показав найвищий майстер-клас.

Ще одну перемогу святкував працівник нашого підприємства – електрогазозварник Юрій Бердник, який здобув срібло у відповідній номінації.

Машиністи автомобільного крану, в свою чергу, віртуозно маніпулювали вантажами.

Найкращі учасники у кожній номінації отримали цінні призи за І, ІІ і ІІІ місця. Але найголовніша мета цього заходу – не лише визначити рівень майстерності, а й поділитися досвідом. Це не боротьба, а дружня зустріч колег. Кожен учасник мав можливість навчитися у своїх колег та перейняти досвід виконання своїх службових обов’язків. Обмін знаннями сприяє спільному розвитку, покращенню якості послуг, які надають водоканали.

Реклама

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x