Кролеферма на Черкащині налічує найбільше поголів’я кролів у Європі

Кролеферма на Черкащині налічує найбільше поголів’я кролів у Європі

На території Іваньківської об’єднаної територіальної громади, що у Маньківському районі, успішно господарює підприємство «Кролікофф», яке забезпечує жителів робочими місцями, а Україну своєю продукцією. Підприємство працює з 2009 року і за словами директора Олега Чалика насьогодні налічує найбільше поголів’я кролів у Європі. Інформує власний кореспондент «Нової Доби».

Кролеферма на Черкащині налічує найбільше поголів’я кролів у Європі

– Ми вирощуємо кролів породи французький гібрид, обсяги виробництва становлять від 75 до 90 тисяч поголів’я кролів. Наше підприємство унікальне тим, що на території Європи такої кількості кроля на одному майданчику ніде не утримується. В Європі в середньому 20-30 тисяч поголів’я в одному комплексі. В наших планах нарощувати виробництво,– зазначає директор підприємства «Кролікофф» Олег Миколайович Чалик. – Порода французький гібрид дуже продуктивна, вони швидко набирають вагу, від моменту народження до моменту забою 77 днів і середня вага живого кроля від 2,5 до 3, 5 кілограм. Крім цього, це багатоплідна порода, самка французького гібрида може народжувати 14-16 кроленят, у нас в гнізді по 8-9 кроленят. Хутро кролів такої породи не використовується, оскільки не встигає дозрівати.

Кролеферма на Черкащині налічує найбільше поголів’я кролів у Європі

У комплекс кролеферми входять 8 приміщень, зокрема ферми з вирощування кролів, селекційна станція, окреме приміщення для самців, забійно-переробний пункт, власний комбікормовий завод.

– У нас сучасне іспанське обладнання: клітки, автоматична роздача кормів та очищеної питної води, автоматичне видалення гною. Налагоджена система кондиціювання повітря зі збереженням мікроклімату. Використовуємо корма власного виробництва, які виробляємо на території підприємства,– розповідає Олег Чалик.

Наразі підприємство «Кролікофф» налічує від 80 до 100 робочих місць, залежно від потреб виробництва, на якихпрацюють жителі села Іваньки і Маньківка.

Реклама

Реклама

0 0 голос
Рейтинг статті
guest
0 Коментарі
Вбудовані Відгуки
Переглянути всі коментарі
0
Ми любимо ваші думки, будь ласка, прокоментуйте.x
()
x