Юні футболісти з Черкас ризикують вилетіти з Вищої Ліги

Дата: 7-10-2013, 12:36

Юні футболісти з Черкас ризикують вилетіти з Вищої Ліги
Всеукраїнський чемпіонат Дитячо-юнацької футбольної ліги у розпалі. Другий сезон поспіль на цьому турнірі Черкаський «СДЮСШОР-Славутич» виступає у Вищії лізі. Щоправда результати ігор, проведених черкаською командою у статусі дебютанта, були значно кращими, ніж цього сезону. Наразі успіхи чотирьох черкаських команд не надто переконливі. В середину турнірної таблиці після суботньої перемоги потрапила лише команда хлопців 2000-го року народження. Інші три черкаські команди замикають турнірну таблицю у своїх вікових групах, про це повідомляють на сайті «Черкаський спорт».

Зважаючи на специфіку чемпіонату Дитячо-юнацької футбольної ліги головною є загальна турнірна таблиця, очки у скарбничку якої кладуть чотири команди хлопців віком від 14-ти до 17-ти років.
Не надто вдалим був старт черкаських юнацьких футбольних команд. Після перших чотирьох турів на всі команди «СДЮШОР-Славутич» виграв лише один матч. Такі результати черкаських команд ставлять під сумнів перспективу їхнього перебування в елітному дивізіоні й надалі.

U14 "СДЮШОР-СлавутичU14" - "КОЛІПС" Штурм Костопіль 3:0
U16 "СДЮШОР-СлавутичU16" - "КОЛІПС" Штурм Костопіль 0:1
U15 "Зірка" Київ - "СДЮШОР-Славутич" 2:0
U17 "Зірка" Київ - "СДЮШОР-Славутич" 2:1
Минулими вихідними дві команди з черкас на домашньому полі відіграли два матчі проти своїх сусідів по турнірній таблиці – «Штурма» з Костополя. Завдання перемогти стояло перед командами 2000-го та 1998-го років народження. А гравці 1999-го та 1997-го років народження у Києві змагалися за очки у матчі з місцевою «Зіркою». У підсумку нашим командам вдалося не багато – взяти на чотирьох лише 3 очки. Їх здобули наймолодші юнаки команда 2000-го року народження, які під проводом Андрія Фощія розгромила «Штурм» з рахунком 3:0.
Незважаючи на невтішні результати, опускати руки юним черкаським футболістам ще зарано. Попереду ще чотири тури першого кола і ціле друге коло весняної частини чемпіонату ДЮФЛ.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода