26 – 28 грудня в м. Черкаси відбувся відкритий чемпіонат міста Черкаси з бадмінтону серед юнаків та дівчат присвячений визволенню міста. Змагання відбулися у трьох вікових категоріях. Про це «Новій Добі» повідомили в Департаменті освіти та гуманітарної політики ЧМР.
І вікова категорія – юнаки та дівчата 2000-2002 р. н.
ІІ вікова категорія – юнаки та дівчата 2003-2004 р. н.
III вікова категорія – юнаки та дівчата 2005 року народження та молодші.
Змагання проходили в спортивній залі навчально-виховного комплексу І-ІІІ ступенів спортивного профілю № 34. В змаганнях взяли участь близько 100 юних спортсменів із дитячо-юнацьких спортивних шкіл міст Києва, Львова, Вінниці, Дніпропетровська, Комсомольська та Черкаси.
Було розіграно 15 комплектів нагород в одиночній, парній та змішаній програмі.
Призерами та чемпіонами у своїх вікових категоріях стали:
Одиночна програма
І вікова категорія 2000 – 2002 рік народження
Юнаки
І місце Морозов Владислав Комсомольськ
ІІ місце Гурбанов Білал Черкаси
ІІІ місце Синиця Дмитро Дніпропетровськ
Дівчата
І місце Чорна Катерина Черкаси
ІІ місце Процак Марта Львів
ІІІ місце Карабаш Ірина Комсомольськ
II вікова категорія 2003–2004 рік народження
Дівчата
І місце Карамушка Ірина Комсомольськ
ІІ місце Демиденко Софія Черкаси
ІІІ місце Шостак Ольга Черкаси
Юнаки
І місце Ключковський Мирослав Львів
ІІ місце Щульц Герман Черкаси
ІІІ місце Коропенко Антон Черкаси
III вікова категорія 2005 року народження та молодші
Дівчата
І місце Хоміч Наталія Київ
ІІ місце Ковальчук Валерія Дніпропетровськ
ІІІ місце Вільчицька Вероніка Вінниця
Юнаки
І місце Чирун Олександр Львів
ІІ місце Тарковський Артем Вінниця
ІІІ місце Нечипурков Клім Черкаси
Парна програма
І вікова категорія 2000 – 2002 року народження
Юнаки
І місце Ісаєв Владислав, Гурбанов Білал Черкаси
ІІ місце Морозов Владислав, Погорецький Кирил Комсомольськ
ІІІ місце Коропенко Антон, Щульц Герман Черкаси
Дівчата
І місце Чорна Катерина, Панченко Анна Черкаси
ІІ місце Демиденко Софія, Шостак Ольга Черкаси
ІІІ місце Процак Марта, Ріпак Галина Львів
II вікова категорія 2003–2004 року народження
Дівчата
І місце Карамушка Ірина, Красільнікова Лілія Комсомольськ
ІІ місце Пакула Катерина, Аракелян Софія Вінниця-Дніпропетровськ
ІІІ місце Мазур Юлія, Лисенко Анастасія Черкаси
Юнаки
І місце Ключковський Мирослав, Вільчинський Максим Львів-Вінниця
ІІ місце Орлов Владислав, Кручко Микола Черкаси
ІІІ місце Корабльов Нікіта, Марченко Василь Комсомольськ
III вікова категорія 2005 року народження та молодші
Дівчата
І місце Хоміч Наталія, Ковальчук Валерія Київ-Дніпропетровськ
ІІ місце Вільчинська Вероніка, Мельничук Каріна Вінниця
ІІІ місце Тіторенко Анна, Мінченко Анастасія Черкаси
Юнаки
І місце Чирун Олександр, Тарковський Артем Вінниця
ІІ місце Нечипурков Клим, Мінченко Микола Черкаси
ІІІ місце Сарафанюк Петро, Грішин Нікіта Вінниця
Змішана програма
І вікова категорія 2000 – 2002 року народження
І місце Гурбанов Білал, Чорна Катерина Черкаси
ІІ місце Ісаєв Владислав, Панченко Анна Черкаси
ІІІ місце Морозов Владислав, Карамушка Ірина Комсомольськ
II вікова категорія 2003–2004 року народження
І місце Кручко Микола, Шостак Ольга Черкаси
ІІ місце Нестеренко Роман, Лазаренко Ксенія Дніпропетровськ
ІІІ місце Корабльов Нікіта, Красільнікова Ліля Комсомольск
III вікова категорія 2005 року народження та молодші
І місце Нечипурков Клим, Тіторенко Анна Черкаси
ІІ місце Ріпак Павло, Дронг Юлія Львів-Комсомольск
ІІІ місце Тарковський Артем, Вільчинська Вероніка Вінниця
Чемпіони та призери змагань нагородженні медалями та грамотами департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради.
Бажаємо спортсменам та їхнім тренерам-викладачам успіхів в підкоренні нових спортивних вершин.