Черкащанин – найкращий футболіст України 2015 року

Уродженець Сміли, півзахисник луганської «Зорі» Іван Петряк був визнаний найкращим футболістом України 2015 року в категорії U-21! «Нова Доба» про це дізналася на сайті 24 Футбол.

Петряк без варіантів виграв фінальний етап премії «Золотий талант України», куди в цій віковій категорії вийшли 14 молодих футболістів. У фіналі до розгляду були прийняті 134 анкети, в яких футбольні тренери, експерти та представники ЗМІ називали свої трійки найкращих.

Хавбек «Зорі» фінішував на першому місці, набравши 93,5% можливих очок – його назвали в 131 анкеті з 134.

Друге місце посів форвард «Говерли» і молодіжної збірної Дмитро Хльобас, який 86 разів потрапив в анкети.

Замкнув трійку призерів захисник «Карпат» і молодіжної збірної України Денис Мірошниченко, якого 50 разів згадали респонденти у своїх анкетах.