Тарифи на тепло знизяться, але не для всіх

Дата: 23-01-2014, 18:55

Тарифи на тепло знизяться, але не для всіх
Завдяки зменшенню ціни на російський газ Черкащани переймаються питанням зниження тарифів. Для споживачів бюджетної сфери – дитсадків, шкіл, лікарень та інших, вартість теплової енергії має зменшитись на 22 - 25%. «Нова Доба» вже писала про те, що ВАТ «Газпром » і НАК «Нафтогаз України» підписали доповнення до контрактів на купівлю-продаж природного газу та про умови транзиту природного газу. Ціна була знижена з 400 до 268,5 доларів США за 1 тис. куб м.

Днями віце-прем’єр-міністр Олександр Вілкул на всеукраїнській селекторній нараді з метою контролю за проходженням опалювального сезону та процесом перегляду тарифів на послуги теплопостачання з урахуванням зниження ціни на газ поставив завдання перед Нацкомунпослуг протягом місяця завершити перегляд тарифів по всій Україні, пише «Урядовий кур’єр».

Згідно з розрахунками Нацкомунпосуг, в середньому зниження тарифів становило: для організацій бюджетної сфери – 22% (з 728 гривень за гігакалорію до 599 гривень за гігакалорію); для бізнесу – 12% (з 766 гривень за гігакалорію до 683 гривень за гігакалорію).

– До 25 січня мають бути скориговані тарифи на теплову енергію, централізоване опалення та постачання гарячої води для підприємств, яким встановлює ці тарифи місцева влада, – зазначає Олександр Вілкул. – Для цього підприємствам необхідно отримати висновки Держцінінспекції. Потрібно прискорити й укладення договорів купівлі-продажу газу на 2014 рік між «Нафтогазом» та підприємствами, що надають послуги з теплопостачання.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода