«Золото» і «срібло» привезли юні уманські боксери з Білорусі

З 2 по 6 лютого у місті Жлобин (Білорусь) проходив традиційний Міжнародний турнір пам’яті А. Я. Ахметова серед юнаків (2002-2006 р.н.). У турнірі взяли участь більше 170 боксерів з Росії, Молдови, Придністров’я, України та Білорусі. Про це «Новій Добі» повідомили в Уманському міськвиконкомі.

Україна була представлена 12-ма боксерами, з них – два представники уманської школи боксу, вихованці Уманської дитячо-юнацької спортивної школи №1, учні тренерів Віктора Петриченка та Віктора Кабанова – Дзюбейло Максим (50 кг) та Шиманський Ростислав (40 кг).

Турнір дуже важливий для наших бійців, адже на змаганнях такого рівня юні боксери набираються безцінного досвіду.

Українська команда не підвела. З 12-ти учасників 9 спортсменів посіли перші місця, троє – другі місця.

Серед переможців і наш Максим Дзюбейло, який виграв усі бої і вкотре довів, що цього року у Хорватію, на чемпіонат Європи, він повинен їхати обов’язково.

На жаль, трішечки для перемоги не вистачило Ростиславу Шиманському. Лише у фінальному бою він поступився спортсмену з Білорусі і в результаті посів друге місце.