У Чорнобаї розіграли першість району з волейболу серед чоловічих команд

Днями у спортивному комплексі відбувся фінал чемпіонату району з волейболу 2016 року серед чоловічих команд, організованого відділом у справах сім’ї, молоді та спорту райдержадміністрації та Чорнобаївським районним фізкультурно-оздоровчим клубом. Про це «Новій Добі» повідомили у відділі у справах сім’ї,
молоді та спорту Чорнобаївської райдержадміністрації

У фінал вийшли 4 кращі команди, які вибороли це право в зональних поєдинках, за винятком команди з села Лукашівка, яка зайняла місце у фіналі замість команду з села Крутьки, яка була дискваліфікована за порушення регламенту змагань.

За результатами запеклих ігор чемпіонство вдруге поспіль здобула команда з села Старий Коврай (капітан Ігор Дрига), друге місце у команди села Лукашівка (капітан Вадим Гуляш), третє дісталося збірній команді «Ветеран Чорнобай» (капітан Михайло Бурган), четверте місце у команди з Малої Бурімки (капітан Андрій Сухенко). Переможці були нагороджені кубком, дипломом І ступеня та грамотами, призери – дипломами відповідних ступенів.

Загалом у чемпіонаті району з волейболу 2016 року серед чоловічих команд прийняло участь 10 команд.