Підсумки «Доби»

Дата: 23-02-2016, 20:24

Підсумки «Доби»
Події. Декомунізація та створення Центру первинної медико-санітарної допомоги в Умані, копійчаний проїзд для черкаських школярів і студентів, загублені рибалки на Дніпрі.

103 вулиці і провулки Умані з новими назвами. Розпорядження про це підписав міський голова Олександр Цебрій відповідно до обґрунтувань комісії з питань збереження історичної спадщини, найменування, перейменування об’єктів топоніміки м. Умані, яка активно працювала протягом останніх місяців.

На баланс новоствореного «Уманський міського центру первинної медико-санітарної допомоги» передадуть основні засоби та інше майно КП «Уманська міська лікарня» та Уманської міської дитячої лікарні. Це – будівлі, медичне обладнання, меблі тощо. Рішення ухвалено у зв’язку із реформою медичної галузі щодо розмежування первинного і вторинного рівнів медичних послуг. Центр в Умані функціонуватиме на базі поліклініки по вул. Шевченка, 50.

Віднині 75 копійок платитимуть школярі й студенти Черкас в тролейбусах міста. Так ухвалив сьогодні міськвиконком. «Черкасиелектротранс» звернувся з проханням продавати пільгові талони по 50% від вартості проїзду – це наразі складає 75 копійок. На таку пільгу з міського бюджету спрямують понад 700 тисяч гривень.

У Черкасах, в районі залізничного мосту біля дамби, 16 чоловіків під час риболовлі опинилися на крижині в 20-ти метрах від берега. Чотири рятувальники та дві одиниці техніки було залучені до порятунку «любителів» рибки. Чоловіків зняли з крижини та доставили до берега, постраждалих серед них не було.

Число. 61 «безробітний» підприємець та 5 отруєних дітей.

На Черкащині 61 колишній безробітний став підприємцем протягом січня 2016-го. У відкритті власної справи їм посприяла служба зайнятості населення. Майже половина новостворених підприємців обрала напрямок діяльності, що пов'язаний з оптовою та роздрібною торгівлею, а також із продажем транспортних засобів.

Госпіталізовано 5 малюків із клінічними ознаками гострої кишкової інфекції. Усі дітлахи – вихованці черкаського дитячого навчального закладу № 25 «Пізнайко». Держсанепідслужба провела санітарно-епідеміологічне обстеження дитсадка та встановила медичне спостереження за працівниками закладу та контактними дітьми.

Цитата. Олександр Радуцький: "Міськраді потрібен мій досвід".

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода