Підсумки «Доби»

Дата: 24-02-2016, 20:21

Підсумки «Доби»
Події. За субсидію – обов’язкова плата, Лисянщина кримінальна, а черкаські рятувальники отримали німецькі спецівки.

У департаменті соціальної політики Черкаської міської ради нагадують, що відповідно до Положення про порядок призначення та надання населенню субсидії громадяни, яким цю субсидію призначено для відшкодування витрат на оплату «комуналки», зобов'язані щомісячно сплачувати свою обов'язкову частку витрат на оплату послуг.

На Лисянщині в домівку місцевої 57-річної пенсіонерки вночі проникли невідомі, погрожуючи фізичною розправою, відібрали її 4 700 гривень та мобільний телефон. За вчинене молодикам загрожує позбавлення волі строком до дванадцяти років із конфіскацією майна.

У Черкассах фахівці 2-ї Державної пожежно-рятувальної частини отримали комплекти сучасного бойового одягу. Крім комбінезону та куртки, комплект рятувальника включає в себе каску, краги і взуття європейського зразка. Отримати ці комплекти одягу вдалось завдяки активній співпраці ДСНС України із Німецьким товариством міжнародного співробітництва GIZ, завдяки тривалим переговорам сторони домовилися про відкриття спеціальної гуманітарної лінії

Число. 33 мільйони від «спрощенців» та 169 працевлаштованих атовців Черкащини.

Близько 33 мільйонів гривень сплати єдиного податку перерахували до місцевого бюджету суб’єкти господарювання, які обрали спрощену систему оподаткування. Як повідомляють черкаські податківці, ці надходження на 11 мільйонів гривень більші, ніж торік.

169 осіб працевлаштовані із 1007 демобілізованих осіб-учасників в АТО, які звернулись до центрів зайнятості області та отримали профорієнтаційні послуги. Водночас майже тисячі демобілізованим учасникам АТО призначено виплату допомоги із безробіття.

Блог. У продовження теми Юлія Вовкодав розповіла про камуфляж, і чому атовцям так важко його зняти на мирній землі.

Цитата. Андрій Наумчук: «Ніхто не вкидає асфальт у калюжі

Світлина дня: Підсумки «Доби»

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода