Перша гра в Анталії завершилася для «Черкаського Дніпра» поразкою

2 березня «Черкаський Дніпро» провів свій перший спаринг у сонячній Анталії. Дніпряни в затятій боротьбі поступилися команді казахської Прем\’єр-ліги «Тобол» Костанай 0:2. Суперник, уміло використавши свої гольові моменти, забив у ворота черкащан по м\’ячу в кожному з таймів. Натомість гравцям нашої команди бракувало влучності.

«Тобол» Костанай (Казахстан) – «Черкаський Дніпро» 2:0 (1:0)

02.03.2016 р. м.Белек. Контрольний матч №1.

«Черкаський Дніпро»: А.Лєнчінков (М.Кучинський, 46), О.Давидов (О.Синьогуб, 46), Р.Гончаренко (А.Бурлін, 55), О.Тарасенко (І.Афанасьєв, 80), В.Гонщик (Д.Балан, 46), О.Кошка (М.Лісовий, 55), Ю.Бушман (Л.Кошадзе, 55), І.Семенина (А.Скарлош, 65), Я.Ямполь (О.Сафонов, 46), І.Мединський (В.Шопін, 55), О.Батальський (Р.Качур, 46). Тренер: І.Столовицький.
Голи: Т.Шимкович (18), С.Яворський (80).

Рахунок у матчі було відкрито на 18 хвилині: австрієць Томаш Шимкович, прострілюючи вздовж воріт, влучив у ногу Олега Тарасенка, і м’яч рикошетом від центрального захисника опустився в сітку воріт черкащан. Дві нагоди зрівняти рахунок до перерви мали дніпряни, проте після подачі від кутового прапорця Тарасенко головою пробив над поперечкою воріт «Тобола», також лічених сантиметрів, щоб влучити в ціль, не вистачило Ярославу Ямполю (удар із 20-ти метрів).

Наприкінці спарингу суперники обмінялися небезпечними моментами біля воріт свого опонента. Український легіонер костанайців Сергій Яворський потужним ударом із 35-ти метрів подвоїв рахунок у матчі, проте на удар Андрія Скарлоша, витягши м’яча із «дев’ятки», зреагував голкіпер «Тобола». Штурм на останніх хвилинах спарингу не приніс «Черкаському Дніпру» бажаних дивідендів.

Наступний контрольний матч підопічні Ігоря Столовицького проведуть 4 березня проти гранда білоруського футболу БАТЕ Борисов.