У садочках Черкас температурний режим в нормі

Дата: 28-01-2014, 13:17

У садочках Черкас температурний режим в нормі
Департамент освіти та гуманітарної політики у відповідь на численні запитання стурбованих батьків повідомляє про те, що незважаючи на різке похолодання у дитячих садках міста температурний режим не зміниться і відповідатиме санітарним вимогам. Про це "Нова Доба" дізналася в міськвиконкомі.

– На адресу департаменту протягом двох днів, з моменту значного зниження температури, звернулося чимало батьків, журналістів та небайдужих людей. Черкащани цікавилися чи будуть закриті школи та садочки у зв'язку з похолоданням, – розповідає директор департаменту освіти та гуманітарної політики Черкаської міської ради Марина Бакланова.

Це питання постійно тримають на контролі. Господарча група департаменту щоденно збирає інформацію про температурний режим у навчальних приміщеннях, спальнях, музичних та спортивних залах.

Довідково:
Відповідно до державних санітарних правил і норм влаштування, утримання загальноосвітніх навчальних закладів та організації навчально-виховного процесу у приміщеннях шкіл відносна вологість повітря має бути 40-60%; температура повітря:
в класах і кабінетах – 17-20 град. C;
в майстернях по обробці металу і дерева – 16-18 град. C;
в спортивному залі – 15-17 C;
в роздягальнях при спортивному залі – 19-23 град. C;
в актовому залі – 17-20 C;
в бібліотеці – 16-18 град. C;
в медичних кабінетах – 21-23 град. C;
в рекреаціях – 16-18 град. C;
в спальних приміщеннях – 18-20 град. C;
в умивальних – 20-23 град. C;
у вестибюлі, гардеробі – 16-19 град. C;
в туалетах – 17-21 град. C;
в душових не нижче – 25 град. C.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода