На Черкашині відкриють завод із виробництва медичних матеріалів

Дата: 26-03-2016, 17:51

На Черкашині відкриють завод із виробництва медичних матеріалів
Новий масштабний інвестиційний проект розпочинають в області. Тут планують відкрити завод із виробництва медичних витратних матеріалів. Аналогів йому в Україні ще немає. Про це йшлося на зустрічі в Міністерстві охорони здоров’я України в четвер. Про це «Новій Добі» повідомили в Черкаській ОДА.

Ще торік голова Черкаської ОДА розпочав перемовини з потенційним інвестором – компанією Vogt Medical Vertrieb GmbH. Її центральний офіс розташований у Німеччині. Ця компанія вже понад 20 років успішно працює на міжнародному ринку виробів медичного призначення та витратних матеріалів.

– Це буде справді унікальне для нашої країни виробництво, – зауважує очільник області Юрій Ткаченко. – Натепер ці товари ми імпортуємо з інших країн. Невдовзі, сподіваюся, матимемо власні. Тобто програма з імпортозаміщення в дії. А для нашої області це ще й нові робочі місця.

Підтримують новий проект і в Міністерстві охорони здоров’я України. Тут його називають особливо важливим у час реформування медичної галузі.

– Я радий, що такий флагман із виробництва високотехнологічної продукції з’явиться на Черкащині, – говорить міністр охорони здоров’я України Олександр Квіташвілі. – Це важливий проект для нашої країни. По-перше, компанія зі світовим ім’ям і європейськими стандартами. По-друге, це інвестиції для області та робочі місця. Але найголовніше – якісна місцева продукція, а не привозна. Я знаю, що це була ініціатива керівника області і він особисто вів перемовини з інвестором. Це – приклад для решти голів адміністрацій, як треба в наш непростий час працювати з бізнесом.

Натепер інвестор визначається із приміщенням для майбутнього виробництва. Його планують розмістити в обласному центрі.

– Ми розглядали кілька варіантів для запуску виробництва в Україні, – розповідає генеральний директор компанії Vogt Medical Vertrieb GmbH Міхаель Фогт. – Черкащину обрали, передовсім, через зручну логістику та лояльну політику обласної влади до інвесторів. Тут ми плануємо виробляти витратні матеріали для інфузійної терапії, анестезіології, гінекології, стоматології та загальноклінічної продукції. Плануємо реалізувати цей проект за рік. До речі, обговорили з керівництвом області ще кілька перспективних проектів у сфері охорони здоров’я.

Свої наміри та напрями співпраці сторони – Міністерство охорони здоров’я, Черкаська ОДА та компанія – засвідчили у спільному меморандумі.

Черкаси наживо

Спецтеми

Погода

Погода