П’ять черкаських команд змагалися з волейболу

На вихідних у Каневі пройшов Чемпіонат області з волейболу серед дівчат 2003-2004 років народження. Про це «Нова Доба» дізналася в Канівській РДА.

Участь у змаганнях, що проходили в спортивному залі школи №4, взяли 5 команд: з м. Канева, Канівського району, м.Тального, м. Монастирища та м. Черкас.

У результаті запеклої спортивної боротьби, перше місце за підсумками змагань вибороли господарі – канівські волейболістки. Друге місце посіла команда ДЮСШ «Колос» Канівського району.

Третіми стали дівчата з м. Тального, четвертими волейболістки з м. Черкас, а останнє п\’яте місце посіла команда з м. Монастирище.

За підсумками змагань, що були організовані управлінням у справах сім’ї, молоді та спорту облдержадміністрації, сектором у справах молоді та спорту Канівської райдержадміністрації та відділом у справах сім’ї, молоді та спорту Канівського міськвиконкому, усі учасники та переможці змагань отримали грамоти і медалі.